Konkurs fotograficzny „Świeć się”

Świeć Się - konkurs fotograficznyTrwa czwarta edycja ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Świeć się”. Konkurs jest ściśle związany ze świętami Bożego Narodzenia, bowiem jego tematem przewodnim są świąteczne iluminacje zdobiące większe i mniejsze przestrzenie, w których przebywamy każdego dnia. Ulice, domy, sklepy… Konkurs na najpiękniejsze, najbardziej efektowne – po prostu najlepsze – zdjęcie oprawy świetlnej zasila Energa.

Konkurs „Świeć się” odbywa się w trzech tematycznych kategoriach:
– Mój dom
– Moje miasto
– Świeć się galerio

Zatem aparat w dłoń i do dzieła! Choć świąteczne kalorie – przynajmniej w większości – spalone, to świąteczne światełka nadal wiszą i tylko czekają, aż ktoś im zrobi zdjęcie i wyśle na konkurs „Świeć się”.

Zdjęcia możecie wysyłać do 13 stycznia. Nagrody o wartości 30 tyś złotych czekają, a wśród nich: 46 cali telewizji, zagraniczne wojaże, 14 megapixeli fotografii i godziny rozmów telefonicznych przez nadgryzione jabłko!

Przydatne linki:
– Strona konkursu http://swiecsie.pl
– Profil konkursu na Facebooku: https://www.facebook.com/swiecsie


Konkurs Świeć się

Podziel się tym wpisem:
 • Wykop
 • Facebook
 • Blip
 • Śledzik
 • Google Buzz
 • Twitter
 • Flaker
 • Gadu-Gadu Live

6 komentarzy

 1. Jaro napisał(a):

  No dobra, to powiedzcie mi jakim cudem niby mam zrobić zdjęcie w galerii handlowej? Od tak wyciągnąć lustro i zacząć pstrykać zdjęcia???? Przecież nie minie 5 minut jak ochrona wywali mnie na zbity pysk a i to w optymistycznym wariancie :/

 2. szuman napisał(a):

  @Jaro, kategoria „Świeć się galerio” jest dla galerii handlowych, które mogą pochwalić się iluminacją, jaką u siebie stworzyły. Zawsze możesz próbować dogadać się z galerią, by zrobić dla nich zdjęcie i np. w przypadku zdobycia nagrody galeria odpali Ci coś :)

 3. Michał napisał(a):

  W sumie chętnie wziąłbym udział, ale w mojej mieścinie nie ma niczego fajnego :(

 4. Damian napisał(a):

  @Jaro:
  o tym samym pomyślałem ;-)

  @Michał:
  Jak bardzo ci zależy to możesz jechać do najbliższego większego miasta i tam pstryknąć jakąś choinkę ;-)

 5. mefioso napisał(a):

  @Michał: w domu nie masz choinki?