Sprawdzone.eu – zapraszam na nowego bloga!

Ten wpis postanowiłem poświęcić mojemu nowemu, internetowemu dziecku. Blog Sprawdzone.eu – bo o nim mowa – powstał po to, aby mógł się dzielić swoimi opiniami o produktach i usługach, jakie przetestuje na własnej skórze.

Sprawdzone recenzje i opinie

Recenzje będą całkowicie niezależne i – jak to w moim stylu – w 100% subiektywnie. We wstępach do recenzji pierwsze akapity poświęcę nakreśleniu perspektywy, z jakiej oceniał będę dany produkt: moje preferencje, oczekiwania itp.

Nie zamierzam szukać dziur tam, gdzie ich nie ma, dlatego oceniał będę na podstawie najbardziej widocznych cech. Jeśli klej nie będzie lepki, to opiszę jego zapach, kolor i smak, dodając tylko, że owa maź nie wykazuje właściwości kleju.

Co jeszcze? Z racji tego, że skupiał się będę na najbardziej charakterystycznych cechach, czytelnicy blogu Sprawdzone.eu mogą w komentarzach zadawać pytania uzupełniające. W odpowiedziach na nie będę starał się rozwiewać wątpliwości i uzupełniać malowany obraz produktu/usługi o kolory, których z perspektywy odbiorcy brakuje.

Serdecznie zapraszam na sam blog, jak i na fejsbukowy profil – KLIK. Klikając „Lubię to” będzie zawsze na bieżąco, a nawet jeszcze bardziej „do przodu”, bowiem na Facebooku nie zabraknie zapowiedzi recenzji, które dopiero będą miały się pojawić. Miłej lektury, a już niebawem kolejne fotograficzne wpisy – także typowe „czytadła” (bez zdjęć).

Podziel się tym wpisem:
 • Wykop
 • Facebook
 • Blip
 • Śledzik
 • Google Buzz
 • Twitter
 • Flaker
 • Gadu-Gadu Live

5 komentarzy

 1. Mirek napisał(a):

  Dobry pomysł, wytrwały jesteś więc wróżę powodzenie. Bo ja chyba muszę jakiegoś kopa dostać, wiesz co mam na myśli…

 2. Marcin Szumański napisał(a):

  Daj znać, jak skończysz tournee ;) i będziesz miał coś więcej czasu na posiadówkę nad tym, o czym myślę, że myślisz Ty ;)

 3. Mirek napisał(a):

  Turnee się skończyło wraz z kasą więc jak będziesz miał wolny jakiś wieczór to chętnie sobie z Tobą pogadam nie tylko o tym co myślisz, że ja myślę.

 4. Marcin Szumański napisał(a):

  Nawet jutro miałbym czas, tylko że… wszystko zależy od mojego samopoczucia, bo ostatnio jakieś wirusy mnie dopadły i walczę. Jak będzie poprawa, to zadzwonię i się umówimy, bo dziś nie wiem, czy to ostatnie podrygi choroby, czy też złe gorszego początki…

 5. Monika napisał(a):

  Interesująca inicjatywa! Na pewno odwiedzę ten blog. Zapraszam na swój http://www.wydawnictwoartystyczne.pl/